Bitcoin od poniedziałkowego haju 12.500 dolarów widział silną regresję.
Od czasu napisania tego artykułu, wiodąca krypto waluta handluje za $11,550, nieco powyżej dziennego wyżu wynoszącego $11,500.
BTC znajduje się w słabym punkcie w kierunku weekendu, ponieważ krótkoterminowe wsparcie w regionie 11.700-11.800 USD zostało utracone.
Historycznie dokładny analityk pozostaje optymistą, że Bitcoin znajduje się w dobrym miejscu pomimo trwających zmian.
Analityk, o którym mowa, uważa, że BTC może spaść w najbliższych dniach, ale w końcu odbije się i powróci do 13.000 dolarów.

BITCOIN MOŻE WKRÓTCE WZROSNĄĆ DO $13,000: HISTORYCZNIE DOKŁADNY ANALITYK

Trwający spadek Bitcoin’a przeraża wielu handlarzy kryptoflami. Na forach, na których spotykają się inwestorzy kryptograficzni, dzielą się oni wieloma analizami, które sugerują, że BTC może wkrótce spaść do poziomu wsparcia 10.500 dolarów, a potem jeszcze niżej.

Jednak według historycznie dokładnego analityka, nie jest to prawdopodobne.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Zauważył on w analizie opublikowanej 21 sierpnia, że Bitcoin Era jest przygotowany na spadek do niskich $11,000, gdzie jest kluczowe wsparcie, zanim przejdzie do wyższych $13,000 w pierwszym tygodniu września:

„$btc wygląda na dość bang średniej tutaj, to jest nadal mój podstawowy scenariusz i dobre wieści jest dużo wsparcia na 11,3k i 11k, są to obszary będę kupować, nie sądzę, że ten bieg jest jeszcze zakończona, jednak prawdopodobnie są jeszcze pewne nabywców breakout jeszcze być wstrząśnięty“.

Wykres akcji cenowych BTC w ciągu ostatnich kilku tygodni z analizą przeprowadzoną przez inwestora kryptońskiego
„SmartContracter“ (uchwyt Twittera). Wykres z TradingView.com
Inwestor, który podzielił się tą analizą, jest tym samym, który przewidział, że Bitcoin spadnie do dna 2018 roku na 3.200 dolarów sześć miesięcy przed tym, jak faktycznie to zrobił. Był on pozornie jedynym, który dokonał tak dokładnej prognozy podczas rynku niedźwiedzi.

PODSTAWY SUGERUJĄ RÓWNIEŻ, ŻE NIEUCHRONNIE ZBLIŻA SIĘ KOLEJNY WZROST.

Podstawy sugerują również, że Bitcoin jest przygotowany do tego, aby w najbliższych tygodniach osiągnąć wyższy poziom, prawdopodobnie powyżej lokalnego wyżu na poziomie 12.500 dolarów, który został ustanowiony w poniedziałek.

Wybitny zwolennik Bitcoinu „Vortex“ zauważył, że istnieją trzy wyraźne oznaki, że Bitcoin jest przygotowany do rozpoczęcia „wieloletniego biegu byków“, który przypomina ten widziany od 2015 do 2017 roku.

Znaki te są następujące:

Przyjęcie Segregowanego Świadka osiągnęło najwyższy poziom dzięki wdrożeniu technologii przez dostawców usług.
Wskaźnik haszyszu w sieci Bitcoin osiągnął nowy, wszechogarniający poziom.
Ponad połowa wszystkich BTC w obiegu nie zmieniła się w ciągu roku lub więcej, co jest ważne, ponieważ ostatnim razem, gdy ta metryka była tak wysoka, rozpoczął się ostatni bieg byka.